Společnost změnila majitele

Datum: 7.6.2019
obrázek
Vážení obchodní partneři, s potěšením bychom Vás chtěli informovat, že dne 1. 6. 2019 naše společnost změnila majitele. Novým vlastníkem 100% podílu se stala společnost TROX GmbH.

Vážení obchodní partneři, 

s potěšením bychom Vás chtěli informovat, že dne 1. 6. 2019 naše společnost změnila majitele. Novým vlastníkem 100% podílu se stala společnost TROX GmbH.

TROX je globálním lídrem ve vývoji, výrobě a prodeji komponent, přístrojů a systémů pro vzduchotechniku a klimatizace. Se svými 28 dceřinými společnostmi ve 26 zemích na 5 kontinentech, 14 výrobními závody a mnoha obchodními zástupci, působí TROX celkem ve více než 70 zemích. Skupina TROX v současnosti zaměstnává na 4000 lidí a dosahuje obratu téměř 500 mil. eur. 

Pro naši společnost toto spojení znamená výrazné posílení pozice na trhu filtrace s perspektivou dalšího růstu, rozvoje a investic do výrobních technologií.

Základní firemní filozofií je a vždy byla vysoká kvalita produktů poskytovaných s maximální službou a péčí Vám, našim zákazníkům. Tuto filozofii se nám daří naplňovat hlavně díky skvělému kolektivu zaměstnanců pracujících nejen v administrativě, ale také ve výrobním procesu. Naše společnost je a bude otevřená našim zákazníkům, kterým chceme být kvalitním dodavatelem a partnerem, na kterého se mohou kdykoli spolehnout.

Změna vlastníka nám přinese v blízké budoucnosti nové možnosti v rozšířeném portfoliu produktů pro naše zákazníky při zachování vysokého standardu služeb, který se snažíme poskytovat.

Děkujeme Vám za úspěšnou spolupráci a těšíme se na budoucí pod novým názvem TROX KS Filter a.s.

S úctou

Za TROX KS Filter a.s. 

Ing. Jan Berger
Předseda představenstva