Speciální filtrační zařízení a příslušenství

Filtrační jednotky pro osazení do potrubí, ukládací rámy pro kapsové a HEPA filtry, manometry pro měření tlakové ztráty. Vícestupňová filtrační zařízení.

Filtrační jednotky pro osazení do VZT potrubí

Photo: Bezpečnostní skříň s bezkontaktní výměnou filtrů KS BZV

Bezpečnostní skříň s bezkontaktní výměnou filtrů KS BZV

Bezpečnostní skříň s bezkontaktní výměnou filtrů KS BZV je stabilní hermeticky uzavřené filtrační zařízení pro použití do farmaceutických, biotechnologických, chemických, nemocničních a laboratorních provozů. Dále do provozů vyžadujících biologickou bezpečnost, do chovných zařízení, jaderných elektráren aj. Zařízení umožňuje bezkontaktní výměnu vzduchových filtrů. Provedení KS BZV je dodáváno v epoxidově práškově lakované RAL 9010 nebo nerez AISI 3044. Filtrace je navržena dle požadavku projektu (M6 – U16).

více
Photo: Filtrační jednotka BK

Filtrační jednotka BK

Filtrační jednotky BK jsou ideálním prostředkem pro filtraci hrubého nebo jemného prachu ve všech potrubních rozvodech vzduchotechnických systémů. Filtrační komory KS BK jsou vyrobeny z rámových hliníkových profilů (kostra), opláštění je z panelů z pozinkovaného ocelového plechu. Provedení též pro venkovní prostředí.
Použití: Přívodní vzduch do telekom. ústředen, nemocnic, farmacie, elektrotechnických provozů apod. Pro vysoké nároky na čistotu dodáváme komory v hygienickém provedení ve třídě filtrace až H13.

více
Photo: Filtrační jednotka  NG

Filtrační jednotka NG

Kanálová filtrační jednotka NG je vyrobena z pozink. nebo nerez plechu a je vhodná pro nasazení do všech potrubních rozvodů pro absolutní filtraci přívodního nebo odpadního vzduchu. Filtrační jednotky NG jsou stabilní a zvláště se hodí pro prostory do kterých je třeba přivádět až cca 12 000 m3/h absolutně filtrovaného vzduchu.
Použití: Prostory s vysokými nároky na čistotu - lékařství, laboratoře, farmaceutická výroba, výroba CD, jemná optika, jaderná energetika, elektrotechnický průmysl, automobilový průmysl, sterilní zóny v nemocnicích.

více
Photo: Dvoufázová kombinace filtrů M6-F9

Dvoufázová kombinace filtrů M6-F9

Dvoufázová kombinace filtrů sestává z filtru pro prachové částice KS FP a adsorpčního filtru pro záchyt plynů KS AFP, které se montují společně do ukládacích rámů typu KS RS zkonstruovaných pro tento účel. Oba filtrační články se přitom přiloží k sobě přírubovými stranami a upnou se společně do ukládacího rámu KS RS.
Použití: Odloučení jemného prachu a vznášejících se prachových částic, škodlivin obsažených ve vzduchu (tzv. antropogeny), smogu, ozónu, výfukových plynů spalovacích a vznětových motorů, kerosinových, benzínových a alkoholových výparů, výparů z ředidel. Eliminace hnilobných, tělesných, civilizačních a nemocničních zápachů a zápachů z potravin.

více

Příslušenství - ukládací rámy

Photo: Ukládací rám RA

Ukládací rám RA

Ukládací rámy KS RA jsou vyrobeny z pozink. plechu, součástí rámu jsou 4 sponky a těsnění. Jednoduché a bezpečné osazení filtru se provede jeho vložením a přitlačením sponek na mikroporéznítěsnění. Postranní montážní otvory umožňují sestavení rámů do filtračních stěn.

více
Photo: Ukládací rám RS 120

Ukládací rám RS 120

Ukládací rámy KS-RS jsou vyrobeny z nerez nebo pozink. plechu. Součástí rámu jsou 4 sponky které přitlačují filtr. článek k zabudovanému mikroporéznímu těsnění.
Použití: jsou vhodné k instalaci do klimatizačních jednotek nebo otvorů ve stěnách.

více

Odsiřovací jednotka SULOFF

Photo: Odsiřovací jednotka SULOFF

Odsiřovací jednotka SULOFF

Odstraňování Sulfanu (H2S) z bioplynu, technologie vyvinutá ve spolupráci s Vysokou školou chemicko-technologickou v Praze.

více

Speciální filtrační jednotky s vícestupňovou filtrací

Photo: KS Speciální filtrační jednotky s vícestupňovou filtrací

KS Speciální filtrační jednotky s vícestupňovou filtrací

Speciální filtrační jednotky s vícestupňovou filtrací včetně ventilátoru a dalších VZT komponentů.
Použití:
odsávání prachových částic a škodlivin z elektrotechnického průmyslu; odsávání a čištění odpadního vzduchu z ČOV; mobilní odsávání v jaderných elektrárnách; odsávání z pracovišť v laboratořích, nemocnicích a v mikrobiologii; farmaceutické provozy, letištní haly; odsávání škodlivin z pracovišť při zpracování plastů

více
Photo: Fresh Air

Fresh Air

Fresh Air SE značně redukuje pachy, viditelný kouř ve vzduchu a mikrobiální populace ve vzduchu a na površích s využitím patentované technologie ActivePure.

více

Manometry

Manometr 7030 se šikmou trubicí

rozsah 0-500 Pa, s příslušenstvím.

více

Manometr 7030 - EK se šikmou trubicí a s el. regulací

Rozsah 0-500 Pa, s příslušenstvím, možnost připojení k aut. regulaci.

více

Manometr 1000

"U" manometr s rozsahem do 1000 Pa ( bez příslušenství).

více

Manometr 2500

"U" manometr s rozsahem do 2500 Pa dodáván s příslušenstvím.

více

Manometr 5000

Kruhový manometr s rozsahem do 5000 Pa dodáván s příslušenstvím.

více

Manometr 7102 s U trubicí

nevyrábí se

Manometr 7102 s U trubicí, s rozsahem 0-500 Pa (bez příslušenství)

více