Nemocnice, farmacie, elektronika

Filtry a komponenty pro vysoké nároky na čistotu (HEPA, ULPA filtry)

Absolutní filtry pro mikročástice

Photo: Absolutní filtr KS BESTFIL

Absolutní filtr KS BESTFIL

(E10-E12, H13-H14)
Použití: V prostorách s nejvyššími nároky na čistotu vzduchu. Zdravotnictví - laminární stropy, čisté nástavce, farmacie, elektrotechnika, mikrobiologie, výroba CD, potravinářský průmysl.

více
Photo: Absolutní filtr CR - W, AS, AL

Absolutní filtr CR - W, AS, AL

(E10-E12, H13-H14)
Použití: V prostorách s nejvyššími nároky na čistotu vzduchu. Zdravotnictví - laminární stropy, čisté nástavce, farmacie, elektrotechnika, mikrobiologie, výroba CD, potravinářský průmysl.

více
Photo: CR (ULPA) s teflonovou membránou

CR (ULPA) s teflonovou membránou

(U15-U17)
Použití: HIGH-TECH: Čisté prostory - farmacie, elektrotechnika (výroba mikročipů), laboratoře výzkumu. Chemicky inertní a odolné vůči volným halogenidům.

více
Photo: Ultrafiltry N

Ultrafiltry N

(F7-U15) Ultrafiltry KS-N mají kompaktní a robustní konstrukci s malým rizikem poškození a s nadprůměrně velkou filtrační plochou. Použití skládaného filtračního média ve složenci umožňuje extrémně vysoké náběhové rychlosti a průtoky až 4 000 m3/hod. (na filtr rozměru 610 x 610 x 292 mm).
Použití: Čisté prostory - farmacie, lékařství, jaderné elektrárny, mikroelektronika, průmysl.

více
Photo: Absolutní filtry JP, JK

Absolutní filtry JP, JK

(F9-H14) Speciální kruhové filtry JP,JK jsou vyrobeny ze skelného submikronového filtračního papíru,který je vyskládán do složence a zalit do oboustranných manžet z PU nebo nerezu.
Použití: Ve všech oblastech vzduchotechniky a rozvodu vzduchu, kde je nutno filtrovat malé množství vzduchu s vysokou účinností filtrace tzn. přívody a odvody z laboratoří,chemických provozů,čištění mediciálních plynů, jaderná technika, elektrotechnika.

více
Photo: Absolutní filtry JG, JKG

Absolutní filtry JG, JKG

(H13-H14) Speciální kruhové filtry JG, JKG jsou vyrobeny ze skelného submikronového filtračního papíru,který je vyskládán do složence a zalit do oboustranných manžet z PU.
Použití: Ve všech oblastech vzduchotechniky a rozvodu vzduchu, kde je nutno filtrovat malé množství vzduchu s vysokou účinností filtrace tzn. přívody a odvody z laboratoří,chemických provozů, čištění mediciálních plynů, jaderná technika.

více

Komponenty pro čisté prostory

Photo: Přívodní tlakové stropy CG s laminarizátorem

Přívodní tlakové stropy CG s laminarizátorem

(E12-U16) Přívodní tlakové stropy s laminarizátorem splňují nejvyšší hygienické i technické požadavky včetně filtrace(E12-U16)adistribucepropřívod vzduchu do čistých prostor. Možnost dodání včetně základního podsvětlení stropu.
Použití: Čisté prostory - operační sály, farmacie, mikroelektrotechnika, farmacie, jemná optika.

více
Photo: KS Čistý nástavec

KS Čistý nástavec

KS Čisté nástavce pro osazení do stropů

více

Kompaktní filtrační články

Photo: Kompaktní filtrační články KS FP M6 - F9

Kompaktní filtrační články KS FP M6 - F9

(M6, F7, F8, F9) Kompaktní filtrační články představují moderní a efektivní řešení pro odloučení jemného prachu. Sklovláknité médium (spec. filtrační papír) je vyskládáno do složenců ve tvaru V a vsazeno do plastového rámu. Vynikající poměr výkon / cena výrobku.
Použití: Ve všech klimatizačních a větracích zařízeních jako koncové filtry nebo jako předfiltry pro mikročástice.

více
Photo: Kompaktní filtrační články KS FP E10-H13

Kompaktní filtrační články KS FP E10-H13

(E10, E11, E12, H13) Kompaktní filtrační články ve třídách filtrace E10, E11, E12, H13 představují nové řešení filtrace mikročástic. Výhody: vysoký průtok a standardní rozměry (jako kapsové filtry), možnost osadit filtry do standardních rámů klimajednotek při dosažení vysokých nároků na čistotu.
Použití: Ve všech klimatizačních a větracích zařízeních jako koncové filtry nebo jako předfiltry pro mikročástice.

více
Photo: Články TMP pro plynové turbíny M6-F7

Články TMP pro plynové turbíny M6-F7

(M6, F7) Kompaktní filtrační články TMP jsou složeny ze 4V článků, které jsou oboustranně zality polyuretanem do plastového rámu. Právě oboustranné zalití filtračního složence činí filtr odolný proti stékajícímu kondenzátu a umožňuje dlouhou životnost v extrémních podmíkách.
Použití: V plynových turbínách, deskových agregátorech, kompresorech a klimatizačních zařízeních elektráren.

více
Photo: TMP pro plynové turbíny F8-E10

TMP pro plynové turbíny F8-E10

(F8, F9, E10) Kompaktní filtrační články TMP jsou složeny ze 4V článků, které jsou oboustranně zality polyuretanem do plastového rámu. Právě oboustranné zalití filtračního složence činí filtr odolný proti stékajícímu kondenzátu a umožňuje dlouhou životnost v extrémních podmíkách.
Použití: V plynových turbínách, deskových agregátorech, kompresorech a klimatizačních zařízeních elektráren.

více