Kapsové filtry ze syntetického média

Photo: Kapsový filtr KS PAK 25, KS PAK 35

Kapsový filtr KS PAK 25, KS PAK 35

(G3, G4) Filtry jsou vyrobeny ze syntetických vláken progresivní konstrukce. Médium je uspořádáno do šitých filtr. kapes. Rámeček je plastový, separátory dřevěné. Dle požadavků pozink. rámeček a kovové separátory. Velká filtr. plocha a vysoká jímavost.
Použití: Nasazují se jako předfiltry nebo hlavní filtry k odloučení hrubého prachu ve větracích a klimatizačních zařízeních.

více
Photo: Kapsový filtr pro vysoké zátěže KS PAK 35L, G4

Kapsový filtr pro vysoké zátěže KS PAK 35L, G4

Kapsový filtr KS PAK 35 L je speciálně navržen pro záchyt hrubého prachu s cílem dosáhnout extrémně vysoké jímavosti. Filtr je vyroben z nového syntetického filtračního média, jenž využívá progresivní strukturu zhuštění vláken a umožňuje přijmout a efektivně ukládat prachové částice v průběhu celé doby životnosti filtru. Optimalizovaná a robustní konstrukce filtru zaručuje velmi nízké tlakové ztráty v průběhu celé doby nasazení filtru.

více
Photo: Kapsový filtr KS PAK 45, KS PAK 55

Kapsový filtr KS PAK 45, KS PAK 55

(M5) Moderní filtrační medium ze syntetických vláken uspořádané do šitých kapes umožňuje vyrobit kapsové filtry s dlouhou životností při optimálních tlakových ztrátách a s nízkými energetickými náklady. Filtry jsou standardně dodávány v celospalitelném provedení s plastovým rámečkem a dřevěnými separátory, nebo na přání pozink. rámem a kovovými separátory.
Použití: Nasazují se jako druhý nebo jediný stupeň filtrace pro odlučování jemného prachu ve zdravotnictví, restauracích, hotelech.

více
Photo: Kapsový filtr KS PAK 62

Kapsový filtr KS PAK 62

(M6) Moderní filtrační medium ze syntetických vláken uspořádané do šitých kapes umožňuje vyrobit kapsové filtry s dlouhou životností při optimálních tlakových ztrátách a s nízkými energetickými náklady. Filtry jsou standardně dodávány v celospalitelném provedení s plastovým rámečkem a dřevěnými separátory, nebo na přání pozink. rámem a kovovými separátory.
Použití: Nasazují se jako druhý nebo jediný stupeň filtrace pro odlučování jemného prachu ve zdravotnictví, restauracích, hotelech.

více
Photo: Kapsový filtr KS 85

Kapsový filtr KS 85

(F7) Moderní filtrační medium ze syntetických vláken uspořádané do šitých kapes umožňuje vyrobit kapsové filtry s dlouhou životností při optimálních tlakových ztrátách a s nízkými energetickými náklady. Filtry jsou standardně dodávány v celospalitelném provedení s plastovým rámečkem a dřevěnými separátory, nebo na přání pozink. rámem a kovovými separátory.
Použití: Nasazují se jako druhý nebo poslední stupeň filtrace pro odlučování jemného prachu v telekomunikačních ústřednách, potravinářství, nemocnicích, apod.

více
Photo: Kapsový filtr KS PAK 95

Kapsový filtr KS PAK 95

(F8) Moderní filtrační medium ze syntetických vláken uspořádané do šitých kapes umožňuje vyrobit kapsové filtry s dlouhou životností při optimálních tlakových ztrátách a s nízkými energetickými náklady. Filtry jsou standardně dodávány v celospalitelném provedení s plastovým rámečkem a dřevěnými separátory, nebo na přání pozink. rámem a kovovými separátory.
Použití: Nasazují se jako druhý nebo poslední stupeň filtrace pro odlučování jemného prachu v telekomunikačních ústřednách, potravinářství, nemocnicích, apod.

více
Photo: Kapsový filtr KS PAK 98

Kapsový filtr KS PAK 98

(F9) Kapsové filtry v provedení ze syntetických vláken. Poslední stupeň filtrace ve VZT a klimatizačních jednotkách.

více
Photo: KS PAK PREMIUM

KS PAK PREMIUM

(F9) KS PAK PREMIUM je vysoce výkonný filtr vyrobený z nového vícevrstvého filtračního média, které svým uspořádáním umožňuje až dvounásobnou jímavost proti běžně používaným syntetickým filtračním médiím

více