Kancelářské prostory

Filtrační média

polyuretan

Photo: Filtrační médium PPI 10/6,  PPI 10/10

Filtrační médium PPI 10/6, PPI 10/10

(G1) Médium je vysoce odolné proti vlhkosti a je plně regenerovatelné. Struktura filtračního média PPI (měkká pěnová hmota) je odolná proti namáhání, umožňuje mimořádně vysoké náběhové rychlosti při nízkých tlakových ztrátách.
Použití: Nasazují se jako předfiltr nebo 1. stupeň filtrace do klimatizačních a větracích jednotek.

více

přírodní latexové vlákno

Photo: Filtrační médium H 640

Filtrační médium H 640

(G3) Filtrační médium z přírodních latexových vláken pro filtraci hrubých prachových částic. Je dodáván v tloušťkách 20, 30 a 40 mm.
Použití: Používá se především v potravinářství a lékařství.

více

syntetické vlákno

Photo: Filtrační médium 15/100, 15/150

Filtrační médium 15/100, 15/150

(G2) Filtrační média se skládají z neuspořádaně poskládaných netkaných zkroucených syntetických vláken rozdílné tloušťky, která jsou zpevněna umělým pojivem (nebo termicky) do pevného a stabilního filtračního rouna.
Použití: Nasazují se jako předfiltr nebo 1. stupeň filtrace do klimatizačních a větracích jednotek. Používají se na filtraci hrubých prachových částic.

více
Photo: Filtrační médium B/220, KS B/290

Filtrační médium B/220, KS B/290

(G3-G4) Filtrační média se skládají z neuspořádaně poskládaných netkaných zkroucených syntetických vláken rozdílné tloušťky, která jsou zpevněna umělým pojivem (nebo termicky) do pevného a stabilního filtračního rouna. Materiály mají díky progresivní konstrukci vláken extrémně nízké tlakové ztráty a vysokou hromaditelnost prachu.
Použití: Nasazují se jako předfiltr nebo 1. stupeň filtrace do klimatizačních a větracích jednotek.

více
Photo: Filtrační médium 15/350, KS 15/500

Filtrační médium 15/350, KS 15/500

(G3, G4) Filtrační média se skládají z neuspořádaně poskládaných netkaných zkroucených syntetických vláken rozdílné tloušťky, která jsou zpevněna umělým pojivem (nebo termicky) do pevného a stabilního filtračního rouna. Materiály mají díky progresivní konstrukci vláken extrémně nízké tlakové ztráty a vysokou hromaditelnost prachu.
Použití: Nasazují se jako předfiltr nebo 1. stupeň filtrace do klimatizačních a větracích jednotek.

více
Photo: Filtrační médium A/300, A/500

Filtrační médium A/300, A/500

(M5) Filtrační médium ze syntetických vláken rozdílné tloušťky, tepelně upravené a zpevněné pojivem s prostředkem pro vázání prachu.
Použití: Nasazují se jako předfiltr nebo 1. stupeň filtrace do klimatizačních a větracích jednotek a jako stropní filtry v lakovacích kabinách a stříkacích boxech.

více
Photo: Filtrační médium  A/560 G

Filtrační médium A/560 G

(M5) Speciální jemná filtrační média jsou vyrobena ze syntetických vláken progresivně zhuštěných, která jsou zpevněna umělým pojivem (nebo termicky) do pevného a stabilního filtračního rouna. Na straně čistého vzduchu jsou fixována speciální plastovou ochrannou mřížkou. Materiál je nasycen prostředkem pro vázání prachu.
Použití: nasazují se jako stropní filtry v lakovacích kabinách a stříkacích boxech.

více
Photo: Filtrační médium A/560 G10 - Viledon

Filtrační médium A/560 G10 - Viledon

(M5) Speciální jemná filtrační média jsou vyrobena ze syntetických vláken progresivně zhuštěných, která jsou zpevněna umělým pojivem (nebo termicky) do pevného a stabilního filtračního rouna. Materiál je nasycen prostředkem pro vázání prachu. Médium je na straně čistého vzduchu fixováno plastovou ochrannou mřížkou pro zamezení úletu vlákének média.
Použití: Nasazují se jako stropní filtry v lakovacích kabinách a stříkacích boxech.

více

skelné vlákno

Photo: Filtrační médium Glas 1", Glas 2"

Filtrační médium Glas 1", Glas 2"

(G2, G3) Filtrační médium KS Glas 1", 2" se skládá z elastických, kroucených neuspořádaně poskládaných skelných vláken, která jsou v místě styku fixována speciálním plastem. Pro lepší vázání a odlučování částic je médium nasyceno nezávadným prostředkem pro vázání prachu.
Použití: Média se používají jako předfiltry v klimatizačních a větracích jednotkách, především pro záchyt hrubých prach. částic v průmyslu, skladovacích a výrobních halách.

více
Photo: Filtrační médium Glas C, Glas 300

Filtrační médium Glas C, Glas 300

(M6, G4) Filtrační médium Glas C je vyrobeno ze skelných vláken a vyniká vysokou teplotní odolností do 190 °C. Strana čistého vzduchu má speciální ochrannou vrstvu. Speciální médium Glas 300 je vyrobeno ze skelných vláken s teplotní odolností až 300° C.
Použití: Glas C se používá pro odloučení jemného prachu v sušících zařízení a vypalovacích pecích. Glas 300 se používá pro výrobu filtrů do sušících a vypalovacích zařízení v automobilovém průmyslu.

více
Photo: Filtrační médium PA Grün 2", PA Grün 3", PA Grün 4"

Filtrační médium PA Grün 2", PA Grün 3", PA Grün 4"

(G2, G3) Odlučovač přestřiků barev (Paint stop) vyrobený z progresivně zhuštěných a vysoce elastických, nehořlavých skelných vláken. Materiál má vysokou hromaditelnost barevných aerosolů od 3 500 až do 5 900 g/m2 a tím i dlouhý servisní interval výměny.
Použití: Používají se především pro záchyt přestřiků barev, jako tzv. podlahové filtry ve stříkacích boxech.

více
Photo: Filtrační médium  MATIC, KLEEN

Filtrační médium MATIC, KLEEN

(G4) KS odvinovací filtry - jsou vysoce hodnotné vzduchové filtry pro hospodárné nasazení při předfiltraci nebo na prvním stupni filtrace v odvinovacích filtračních systémech. KS odvinovací filtry se skládají z vysoce elastických, napnutých, neuspořádaně uložených vláken. K lepšímu zachycení a vázání prachu je filtrační médium dostatečně impregnováno hygienicky nezávadným prostředkem pro vázání prachu.

více
Photo: Filtrační médium O-FIL, FIBRO

Filtrační médium O-FIL, FIBRO

(G4, G3) KS odvinovací filtry - jsou vysoce hodnotné vzduchové filtry pro hospodárné nasazení při předfiltraci nebo na prvním stupni filtrace v odvinovacích filtračních systémech. KS odvinovací filtry se skládají z vysoce elastických, napnutých, neuspořádaně uložených vláken. K lepšímu zachycení a vázání prachu je filtrační médium dostatečně impregnováno hygienicky nezávadným prostředkem pro vázání prachu.

více

recyklovaný papír

Photo: Podlahový předfiltr KS AFVH

Podlahový předfiltr KS AFVH

Ochranný filtr pro záchyt kapek barvy při stříkání. Venturiho efekt v kombinaci se změnami směru vzduchu, v němž jsou obsaženy částečky barev umožňuje efektivní a vysoce účinnou ochranu. Všechny typy jsou sestaveny ze dvou skládaných kartonů. Otvory v přední stěně jsou umístěny asymetricky oproti otvorům ve stěně zadní. Při průchodu vzduchu filtrem dochází ke změně jeho proudění ve všech třech osách. V zadní stěně tvořené hlubšími záhyby tvaru V vznikají kapsy, ve kterých se zachycují oddělené kapalné částice.
Použití: Jsou nasazovány samostatně nebo jako předfiltr u vícestupňových filtračních systémů na odtazích v lakovnách.

více

Kapsové a rámečkové filtry

Kapsové filtry

Photo: Kapsový filtr KS PAK 25, KS PAK 35

Kapsový filtr KS PAK 25, KS PAK 35

(G3, G4) Filtry jsou vyrobeny ze syntetických vláken progresivní konstrukce. Médium je uspořádáno do šitých filtr. kapes. Rámeček je plastový, separátory dřevěné. Dle požadavků pozink. rámeček a kovové separátory. Velká filtr. plocha a vysoká jímavost.
Použití: Nasazují se jako předfiltry nebo hlavní filtry k odloučení hrubého prachu ve větracích a klimatizačních zařízeních.

více
Photo: Kapsový filtr KS PAK 45, KS PAK 62

Kapsový filtr KS PAK 45, KS PAK 62

(M5, M6) Kapsové filtry PAK 45 a 62 jsou vyrobeny ze skelných vláken. Šité filtr. kapsy jsou optimálního tvaru. Rámeček je plastový, separátory dřevěné, dle požadavků také pozink. rámeček a kovové separátory.
Použití: Nasazují se jako druhý nebo jediný stupeň filtrace pro odlučování jemného prachu ve zdravotnictví, restauracích, hotelech.

více
Photo: Kapsový filtr KS PAK 85

Kapsový filtr KS PAK 85

(F7) Kapsové filtry KS PAK 85 jsou vyrobeny ze skelných vláken, filtr. médium je na straně čistého vzduchu zpevněno synt. laminovanou gázovinou. Provedení s plastovým nebo pozink. rámečkem.
Použití: Nasazují se jako druhý nebo poslední stupeň filtrace pro odlučování jemného prachu v telekomunikačních ústřednách, potravinářství, nemocnicích, apod.

více
Photo: Kapsový filtr KS PAK 95

Kapsový filtr KS PAK 95

(F8) Kapsové filtry KS PAK 95 jsou vyrobeny ze skelných vláken, filtr. médium je na straně čistého vzduchu zpevněno synt. laminovanou gázovinou. Provedení s plastovým nebo pozink. rámečkem.
Použití: Nasazují se jako druhý nebo poslední stupeň filtrace pro odlučování jemného prachu v telekomunikačních ústřednách, potravinářství, nemocnicích, apod.

více
Photo: Kapsový filtr KS PAK 45, KS PAK 55

Kapsový filtr KS PAK 45, KS PAK 55

(M5) Moderní filtrační medium ze syntetických vláken uspořádané do šitých kapes umožňuje vyrobit kapsové filtry s dlouhou životností při optimálních tlakových ztrátách a s nízkými energetickými náklady. Filtry jsou standardně dodávány v celospalitelném provedení s plastovým rámečkem a dřevěnými separátory, nebo na přání pozink. rámem a kovovými separátory.
Použití: Nasazují se jako druhý nebo jediný stupeň filtrace pro odlučování jemného prachu ve zdravotnictví, restauracích, hotelech.

více
Photo: Kapsový filtr KS PAK 62

Kapsový filtr KS PAK 62

(M6) Moderní filtrační medium ze syntetických vláken uspořádané do šitých kapes umožňuje vyrobit kapsové filtry s dlouhou životností při optimálních tlakových ztrátách a s nízkými energetickými náklady. Filtry jsou standardně dodávány v celospalitelném provedení s plastovým rámečkem a dřevěnými separátory, nebo na přání pozink. rámem a kovovými separátory.
Použití: Nasazují se jako druhý nebo jediný stupeň filtrace pro odlučování jemného prachu ve zdravotnictví, restauracích, hotelech.

více
Photo: Kapsový filtr KS 85

Kapsový filtr KS 85

(F7) Moderní filtrační medium ze syntetických vláken uspořádané do šitých kapes umožňuje vyrobit kapsové filtry s dlouhou životností při optimálních tlakových ztrátách a s nízkými energetickými náklady. Filtry jsou standardně dodávány v celospalitelném provedení s plastovým rámečkem a dřevěnými separátory, nebo na přání pozink. rámem a kovovými separátory.
Použití: Nasazují se jako druhý nebo poslední stupeň filtrace pro odlučování jemného prachu v telekomunikačních ústřednách, potravinářství, nemocnicích, apod.

více
Photo: Kapsový filtr KS PAK 95

Kapsový filtr KS PAK 95

(F8) Moderní filtrační medium ze syntetických vláken uspořádané do šitých kapes umožňuje vyrobit kapsové filtry s dlouhou životností při optimálních tlakových ztrátách a s nízkými energetickými náklady. Filtry jsou standardně dodávány v celospalitelném provedení s plastovým rámečkem a dřevěnými separátory, nebo na přání pozink. rámem a kovovými separátory.
Použití: Nasazují se jako druhý nebo poslední stupeň filtrace pro odlučování jemného prachu v telekomunikačních ústřednách, potravinářství, nemocnicích, apod.

více

Kapsové filtry - speciální provedení

Photo: Kapsový filtr KS PAK-AST/2, KS PAK AST

Kapsový filtr KS PAK-AST/2, KS PAK AST

(M5, F7) Kapsové filtry v antistatickém provedení s certifikátem pro prostředí s nebezpečím výbuchu. Šité kapsy klínovitého tvaru jsou upevněny do čelního rámu z pozink. plechu novou technologií tak, aby byly zaručeny elektrostatické parametry filtru. Certifikováno FTZÚ - Radvanice.
Použití: Nasazují se všude tam, kde se nachází prostředí s nebezpečím výbuchu, především: lakovny, chemické provozy a další speciální aplikace.

více
Photo: Kapsový filtr KS PAK 35-SAM, KS PAK 55-SAM

Kapsový filtr KS PAK 35-SAM, KS PAK 55-SAM

(G4,M5) Samonosné kapsové filtry v provedení bez rámečku. Pro použití do starších VZT jednotek - typ BKC a KOVONA.
Použití: Ve třídách filtrace G4 se nasazují jako předfiltry nebo hlavní filtry k odloučení hrubého prachu. Ve třídách M5 se nasazují jako druhý nebo jediný stupeň filtrace pro odloučení jemného prachu.

více
Photo: Kapsový filtr KS PAK 25-Dr

Kapsový filtr KS PAK 25-Dr

(G3) Speciální kapsové filtry na drátěném rámu. Možnost výměny použitých filtr. kapes a jednoduché osazení nových na stávající rám.
Použití: Nasazují se jako předfiltry nebo hlavní filtry k odloučení hrubého prachu.

více
Photo: Kapsový filtr KS PAK 35-Dr

Kapsový filtr KS PAK 35-Dr

(G4) Speciální kapsové filtry na drátěném rámu. Možnost výměny použitých filtr. kapes a jednoduché osazení nových na stávající rám.
Použití: Nasazují se jako předfiltry nebo hlavní filtry k odloučení hrubého prachu.

více

Rámečkové filtry

Photo: Rámečkový filtr Z 1/2",  Z 1",  Z 2"

Rámečkový filtr Z 1/2", Z 1", Z 2"

(G2-G3) Filtrační články KS-Z jsou vyráběny ze sklovláknitého progresivně zhuštěného filtr. média, které je osazeno ve stabilním kartonovém nebo plastovém rámu. Obě strany média jsou kryty děrovaným plechem, kartonovou nebo plastovou mřížkou. Filtrační médium je impregnováno speciálním prostředkem pro vázání prachu. Filtrační články KS-Z mají výbornou akumulaci prachových částic při velmi nízkých tlakových ztrátách.
Použití: Nasazují se především jako předfiltry v klimatizačních a vzduchotechnických jednotkách. Uplatnění nachází při větrání průmyslových provozů, společenských místností, restaurací a hotelů.

více
Photo: Rámečkový filtr KS PR

Rámečkový filtr KS PR

(G3, G4, M5) Do robustního rámu z pozink. plechu je propleteno filtrační médium ze syntetických vláken. Médium je těsně upnuto pomocí hranolu a ocelových separátorů. Výhodou jsou nízké ekonomické náklady pouze na výměnu filtr. média. Provedení ve standardních hloubkách 48, 96 a 147 mm, ale i jiných.
Použití: Větrání kancelářských a společenských prostor, ústředen, letištních hal.

více
Photo: Rámečkový filtr KS PR NEW

Rámečkový filtr KS PR NEW

Rámečkové filtry KS PR s výměnným filtračním médiem jsou nasazovány pro záchyt hrubého a jemného prachu v klimatizačních a větracích jednotkách. V pevném pozinkovaném rámu jsou vloženy kovové separátory přes které je vkládáno medium. Na straně výstupu vzduchu je drátěná mřížka, která zabraňuje uvolnění media a zabezpečuje velkou provozní bezpečnost filtru. Medium vložené mezi separátory je zajištěno dvěma drátěnými přítlačnými pery na straně vstupu vzduchu.
Použití: Větrání kancelářských a společenských prostor, ústředen, letištních hal.

více
Photo: Rámečkový filtr KS PL-25

Rámečkový filtr KS PL-25

(G2, G3, G4, M5) Do pevného a stabilního rámečku z pozinkovaného plechu je vložen přířez filtračního média ze syntetických vláken. Na straně čistého vzduchu je filtr. médium kryto ochrannou mřížkou v úpravě pozink. Na vstupní straně filtru je médium upevněno upínacím perem z oceli. Dle charakteru filtrace je možné dodat filtry KS PL se sklovláknitým médiem.
Použití: Podstropní klimajednotky a nasávací zařízení.

více
Photo: Rámečkový filtr KS PL-5 (oboustranný)

Rámečkový filtr KS PL-5 (oboustranný)

(G2) Filtrační médium typ KS 15/60 je po straně sešito a tvoří pytel, který se nasadí na drátěný rám (5 mm).
Použití: Podstropní i nástěnné klimajednotky a nasávací filtr. systémy. Zařízení Fancoil, dveřní clony.

více
Photo: Rámečkový filtr KS MPP 96/6, KS MPP 96/7

Rámečkový filtr KS MPP 96/6, KS MPP 96/7

(M6, F7) Filtrační médium je osazeno do pevného plastového nebo kartonového rámu a zalepeno systémem "hot-melt". Filtrační materiály jsou barevně odlišeny dle třídy filtrace.
Použití: Používají se pro odlučování jemného prachu ve společenských prostorách, zdravotnictví, laboratořích, atd...

více
Photo: Rámečkový filtr KS MPP 96/8

Rámečkový filtr KS MPP 96/8

(F8) Filtrační médium je osazeno do pevného plastového nebo kartonového rámu a zalepeno systémem hot-melt. Filtrační materiály jsou barevně odlišeny dle třídy filtrace.
Použití: Používají se pro odlučování jemného prachu v elektrotechnickém průmyslu, letištích, atd...

více
Photo: Rámečkový filtr KS MPP 96/9

Rámečkový filtr KS MPP 96/9

(F9) Filtrační médium je osazeno do pevného plastového nebo kartonového rámu a zalepeno systémem hot-melt. Filtrační materiály jsou barevně odlišeny dle třídy filtrace.
Použití: Používají se pro odlučování jemného prachu v elektrotechnickém průmyslu, letištích, atd...

více

Rámečkové filtry "Z-LINE"

Photo: Rámečkový filtr W50/4, W100/4, W150/4

Rámečkový filtr W50/4, W100/4, W150/4

(G4) Rámečkové filtry KS-W jsou vyrobeny ze skládaného syntetického filtračního média. Skládané médium je usazeno do pevného kartonového rámu a zalito (utěsněno) systémem hot-melt. Pro vysoké průtoky je dále filtr zpevněn distanční lištou. Možnost výroby s pozink. nebo plastovým rámečkem.
Použití: Společenské prostory, laboratoře, nemocnice.

více
Photo: Rámečkový filtr W50/5, W100/5, W150/5

Rámečkový filtr W50/5, W100/5, W150/5

(M5) Rámečkové filtry KS-W jsou vyrobeny ze skládaného syntetického filtračního média. Skládané médium je usazeno do pevného kartonového rámu a zalito (utěsněno) systémem hot-melt. Pro vysoké průtoky je dále filtr zpevněn distanční lištou. Možnost výroby s pozink. nebo plastovým rámečkem.
Použití: Společenské prostory, laboratoře, nemocnice.

více

Photo: Rámečkový filtr W50/7

Rámečkový filtr W50/7

(F7) Rámečkové filtry KS-W jsou vyrobeny ze skládaného syntetického filtračního média. Skládané médium je usazeno do pevného kartonového rámu a zalito (utěsněno) systémem hot-melt. Pro vysoké průtoky je dále filtr zpevněn distanční lištou. Možnost výroby s pozink. nebo plastovým rámečkem.
Použití: Společenské prostory, laboratoře, nemocnice.

více

Kovové články, filtry pro vysoké teploty

Photo: Rámečkový filtr MA 12,5, MA 20, KS MA 25, KS MA 45

Rámečkový filtr MA 12,5, MA 20, KS MA 25, KS MA 45

(G2, G3) Více vrstev ze speciálního hliníkového propleteného média je vloženo do hliníkového rámu z U-profilu. Filtrační medium je z obou stran chráněno pevnou mřížkou z hliníkového tahokovu.
Použití: Záchyt tukových a olejových aerosolů na odtahu z kuchyní, pekáren, udíren, grilů. Záchyt nejhrubších prach. částic ve slévárnách, hutích a ocelářském prům.

více
Photo: Rámečkový filtr KS GTA 200, KS GTA 300

Rámečkový filtr KS GTA 200, KS GTA 300

(M6, G4) Speciální filtrační článek GTA 200 pro vysoké teploty, jako médium je použit materiál GLAS C, který je zalisován do oboustranné krycí mřížky z hliníkového tahokovu. Teplotní odolnost do 190 °C. Speciální články GTA 300 pro vysoké teploty jsou vyrobeny ze sklovláknitého superjemného filtračního média, které je zalisováno do oboustranné krycí mřížky z hliníkového tahokovu. Teplotní odolnost do 300 °C.
Použití: Záchyt hrubšího GTA 300 a jemného GTA 200 prachu na přívodech vzduchu do sušících a lakovacích zařízení. Vypalovací zařízení v automobilovém průmyslu.

více

Plošné rámečkové filtry pro FANCOIL

Photo: Rámečkový filtr KS PL-10, KS PL-20

Rámečkový filtr KS PL-10, KS PL-20

(G2. G3, G4) Do pevného a stabilního rámečku z pozink. plechu je vložen přířez filtračního média v odpovídající třídě filtrace.
Použití: Podstropní i nástěnné klimajednotky a nasávací filtr. systémy. Zařízení Fancoil.

více
Photo: Rámečkový filtr KS PL-F (jednostranný)

Rámečkový filtr KS PL-F (jednostranný)

(G2) Filtrační médium typ KS 15/60 je šitými spoji připevněn k drátěnému rámu (5 mm).
Použití: Podstropní i nástěnné klimajednotky a nasávací filtr. systémy. Zařízení Fancoil.

více

Rámečkové filtry se skládaným filtračním médiem

Kompaktní filtrační články

Photo: Kompaktní filtrační články KS FP M6 - F9

Kompaktní filtrační články KS FP M6 - F9

(M6, F7, F8, F9) Kompaktní filtrační články představují moderní a efektivní řešení pro odloučení jemného prachu. Sklovláknité médium (spec. filtrační papír) je vyskládáno do složenců ve tvaru V a vsazeno do plastového rámu. Vynikající poměr výkon / cena výrobku.
Použití: Ve všech klimatizačních a větracích zařízeních jako koncové filtry nebo jako předfiltry pro mikročástice.

více
Photo: Kompaktní filtrační články KS FP E10-H13

Kompaktní filtrační články KS FP E10-H13

(E10, E11, E12, H13) Kompaktní filtrační články ve třídách filtrace E10, E11, E12, H13 představují nové řešení filtrace mikročástic. Výhody: vysoký průtok a standardní rozměry (jako kapsové filtry), možnost osadit filtry do standardních rámů klimajednotek při dosažení vysokých nároků na čistotu.
Použití: Ve všech klimatizačních a větracích zařízeních jako koncové filtry nebo jako předfiltry pro mikročástice.

více
Photo: Články TMP pro plynové turbíny M6-F7

Články TMP pro plynové turbíny M6-F7

(M6, F7) Kompaktní filtrační články TMP jsou složeny ze 4V článků, které jsou oboustranně zality polyuretanem do plastového rámu. Právě oboustranné zalití filtračního složence činí filtr odolný proti stékajícímu kondenzátu a umožňuje dlouhou životnost v extrémních podmíkách.
Použití: V plynových turbínách, deskových agregátorech, kompresorech a klimatizačních zařízeních elektráren.

více
Photo: TMP pro plynové turbíny F8-E10

TMP pro plynové turbíny F8-E10

(F8, F9, E10) Kompaktní filtrační články TMP jsou složeny ze 4V článků, které jsou oboustranně zality polyuretanem do plastového rámu. Právě oboustranné zalití filtračního složence činí filtr odolný proti stékajícímu kondenzátu a umožňuje dlouhou životnost v extrémních podmíkách.
Použití: V plynových turbínách, deskových agregátorech, kompresorech a klimatizačních zařízeních elektráren.

více

Kompaktní filtry

Speciální filtrační zařízení

Photo: Fresh Air

Fresh Air

Fresh Air SE značně redukuje pachy, viditelný kouř ve vzduchu a mikrobiální populace ve vzduchu a na površích s využitím patentované technologie ActivePure.

více