Filtrační jednotky pro osazení do VZT potrubí

Photo: Bezpečnostní skříň s bezkontaktní výměnou filtrů KS BZV

Bezpečnostní skříň s bezkontaktní výměnou filtrů KS BZV

Bezpečnostní skříň s bezkontaktní výměnou filtrů KS BZV je stabilní hermeticky uzavřené filtrační zařízení pro použití do farmaceutických, biotechnologických, chemických, nemocničních a laboratorních provozů. Dále do provozů vyžadujících biologickou bezpečnost, do chovných zařízení, jaderných elektráren aj. Zařízení umožňuje bezkontaktní výměnu vzduchových filtrů. Provedení KS BZV je dodáváno v epoxidově práškově lakované RAL 9010 nebo nerez AISI 3044. Filtrace je navržena dle požadavku projektu (M6 – U16).

více
Photo: Filtrační jednotka BK

Filtrační jednotka BK

Filtrační jednotky BK jsou ideálním prostředkem pro filtraci hrubého nebo jemného prachu ve všech potrubních rozvodech vzduchotechnických systémů. Filtrační komory KS BK jsou vyrobeny z rámových hliníkových profilů (kostra), opláštění je z panelů z pozinkovaného ocelového plechu. Provedení též pro venkovní prostředí.
Použití: Přívodní vzduch do telekom. ústředen, nemocnic, farmacie, elektrotechnických provozů apod. Pro vysoké nároky na čistotu dodáváme komory v hygienickém provedení ve třídě filtrace až H13.

více
Photo: Filtrační jednotka  NG

Filtrační jednotka NG

Kanálová filtrační jednotka NG je vyrobena z pozink. nebo nerez plechu a je vhodná pro nasazení do všech potrubních rozvodů pro absolutní filtraci přívodního nebo odpadního vzduchu. Filtrační jednotky NG jsou stabilní a zvláště se hodí pro prostory do kterých je třeba přivádět až cca 12 000 m3/h absolutně filtrovaného vzduchu.
Použití: Prostory s vysokými nároky na čistotu - lékařství, laboratoře, farmaceutická výroba, výroba CD, jemná optika, jaderná energetika, elektrotechnický průmysl, automobilový průmysl, sterilní zóny v nemocnicích.

více
Photo: Dvoufázová kombinace filtrů M6-F9

Dvoufázová kombinace filtrů M6-F9

Dvoufázová kombinace filtrů sestává z filtru pro prachové částice KS FP a adsorpčního filtru pro záchyt plynů KS AFP, které se montují společně do ukládacích rámů typu KS RS zkonstruovaných pro tento účel. Oba filtrační články se přitom přiloží k sobě přírubovými stranami a upnou se společně do ukládacího rámu KS RS.
Použití: Odloučení jemného prachu a vznášejících se prachových částic, škodlivin obsažených ve vzduchu (tzv. antropogeny), smogu, ozónu, výfukových plynů spalovacích a vznětových motorů, kerosinových, benzínových a alkoholových výparů, výparů z ředidel. Eliminace hnilobných, tělesných, civilizačních a nemocničních zápachů a zápachů z potravin.

více